Innowacyjny projekt Wirtualne Laboratoria dla szkół średnich

Menu projektowe

Laboratorium logistyczno-spedycyjne i magazynowe:

Logowanie do Wirtualnych Laboratoriów:

Nowy wymiar edukacji!

Realizatorzy projektu

Ambasadorzy projektu

Aktualności

Przerwa w dostępie do WL | 29-31.01.2024
Informujemy, że w związku z czynnościami serwisowymi związanymi z koniecznością migracji firm w systemie iScala do roku finansowego 2024 nie będzie można użytkować Wirtualnych Laboratoriów w dniach 29-31 stycznia 2024r.W razie pytań prosimy o kontakt: Tel.: 67 349 11 09 E-mail: ...
SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI | 27.01.2023r.
Szanowni Państwo,zapraszamy na szkolenie zdalne dla nauczycieli korzystających z Wirtualnych Laboratoriów, które odbędzie się 27 stycznia 2023r. (piątek) w godzinach 9:00-15:00 i poprowadzone będzie przez firmę L-Systems.Cena szkolenia dla Szkoły wynosi 1000zł brutto. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy WL@L-Systems.pl...

Opinie naszych użytkowników

ikonka opinie1
Dzięki projektowi uczniowie będą mieli dostęp do profesjonalnych programów informatycznych wykorzystywanych w zarządzaniu firmami, a to pozwoli nam lepiej przygotować młodzież do startu na rynku pracy.
Leszek Jóźwik
z ZSE w Międzyrzecu Podlaskim
ikonka opinie 2
Udział w projekcie zapewnia naszym uczniom równe szanse poznania nowych technologii i nabycie umiejętności posługiwania się najnowszymi technologiami zarządzania magazynem i zapasami.
Iwona Wesfalewska
z ZS w Kostrzynie nad Odrą
ikonka opinie 2
Projekt wypełnia lukę w postaci braku programów komputerowych przystosowanych do prowadzenia laboratorium.
Elżbieta Wnuk
z ZSM w Namysłowie
ikonka opinie 2
Ta forma nauki rozszerza horyzonty, podnosi możliwości kształcenia uczniów. Mamy nadzieję, że przyczyni się do lepszej zdawalności egzaminu zawodowego oraz podniesie atrakcyjność i prestiż szkoły.
Anna Kwiatkowska
z TT w Gdyni
ikonka opinie 2
Projekt wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne, które są podstawą funkcjonowania branży logistycznej. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania podnosimy jakość kształcenia zawodowego.
Anna Lazar
z ZSSiO w Bielsku Białej