Dołącz do nas

WIRTUALNE LABORATORIA LOGISTYCZNO-SPEDYCYJNE I MAGAZYNOWE – WLLSIM

Wirtualne Laboratoria to metoda kształcenia przedsiębiorczości i logistyki opracowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu oraz firmę L-Systems. Gwarantuje ona wykorzystanie światowej klasy systemu ERP (służącego do planowania zasobów i zarządzania przedsiębiorstwem, użytkowanego na co dzień w dużych firmach produkcyjnych, handlowych i logistycznych) z poziomu szkolnej pracowni komputerowej. Przez stronę internetową nauczyciele i uczniowie logują się do systemu informatycznego realizując w nim przygotowane przez specjalistów zadania w wirtualnych przedsiębiorstwach. Uczniowie zdobywają dzięki temu praktyczne umiejętności niezbędne w późniejszej pracy zawodowej lub w dalszym toku kształcenia w uczelniach wyższych. Innowacyjność Wirtualnych Laboratoriów została doceniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które przyznało naszej platformie pierwsze miejsce w kategorii szkolnictwo zawodowe.
Oferowane przez nas rozwiązanie wyróżnione zostało także przez Polskie Towarzystwo Logistyczne. Platforma powstała w ramach projektu „Wirtualne laboratoria – sukces innowacji” POKL.03.03.04-00-010/10, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, jako owoc ponad dwuletniej współpracy przedsiębiorców, specjalistów z WSL, firmy L-Systems oraz blisko 7500 uczniów i nauczycieli z ponad 200 szkół średnich z całej Polski.

CO DOSTAJE SZKOŁA ?

KORZYŚCI

ILE TO KOSZTUJE ?

Koszt rocznego dostępu do WL w roku szkolnym jest w całości przeznaczony na konieczną obsługę Wirtualnych Laboratoriów i zależny jest od ilości loginów:

Liczba stanowisk
16
32
48
64
Cena obsługi w PLN brutto
3940
5250
6550
7600

JAK DOŁĄCZYĆ ?

Dołącz do nas wypełniając poniższy formularz:

  Imię i nazwisko*

  Nazwa szkoły oraz miejscowość*

  Adres e-mail*

  Numer telefonu*

  Ilość loginów
  16324864

  Ilość lat
  12345

  Twoja wiadomości (opcjonalne)

  *(wymagane)

  Zgłoszenia przyjmowane są także pod adresem e-mail: WL@L-Systems.pl

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ ?

  Wejdź na stronę internetową projektu www.laboratoria.wsl.com.pl i obejrzyj film ukazujący przykładową lekcję z użyciem WLLSiM, a także wiele innych filmów informacyjnych.

  Dołącz do nas – razem zmieniamy jakość edukacji zawodowej!

  ZAUFAŁY NAM SETKI SZKÓŁ Z CAŁEJ POLSKI!

  Więcej aktualnych informacji na temat WLLSiM znajduje się w poniższej ulotce:

  Ulotka informacyjna na temat korzystania z Wirtualnych Laboratoriów

  Regulamin WLLSiM