Ćwiczenia z laboratorium logistyczno-spedycyjnego

Ćwiczenie 07

Play Video

Ćwiczenie to dotyczy obsługi procesu realizacji usługi transportowej. Uczeń wykona w systemie następujące czynności: przygotowanie oferty, dobór jednostek transportowych, zamówienie sprzedaży, potwierdzenie zamówienia sprzedaży

Ćwiczenie 08

Play Video

Ćwiczenie to dotyczy obsługi procesu wykonania usługi transportowej dla materiału niebezpiecznego. Uczeń wykona w systemie następujące czynności: odbiór zamówienia od klienta, dobór środka transportu, potwierdzenie zamówienia sprzedaży, wystawienie faktury.

Ćwiczenie 09

Play Video

Ćwiczenie to dotyczy obsługi procesu wykonania usługi transportowej dla materiału ponadgabarytowego. Uczeń wykona w systemie następujące czynności: odbiór zamówienia od klienta, dobór środka transportu, potwierdzenie zamówienia sprzedaży, wystawienie faktury, rozliczenie należności

Ćwiczenie 12

Play Video

Ćwiczenie to polega na modyfikacji harmonogramu czynności procesu logistycznego w systemie ERP i jego wykorzystaniu podczas wprowadzania zamówień sprzedaży.

Ćwiczenie 13

Play Video

Ćwiczenie to polega na wprowadzeniu faktur zakupu za materiały eksploatacyjne do systemu informatycznego dla wykonanej usługi transportowej oraz zaksięgowanie ich na odpowiednich kontach.

Ćwiczenie 14

Play Video

Ćwiczenie to polega na symulacji obsługi zamówienia sprzedaży na usługę transportową z uwzględnieniem kosztów jej wykonania.

Ćwiczenie 15

Play Video

Ćwiczenie to polega na symulacji obsługi zamówienia sprzedaży na usługę transportową z wykorzystaniem taryfikatorów m.in. w zależności od odległości, wyboru środka transportu.

Ćwiczenie 18

Play Video

Ćwiczenie to polega na definiowaniu jednostek logistycznych i ich powiązań z towarami.

Ćwiczenie 19

Play Video

Ćwiczenie jest przykładem zadania egzaminacyjnego z uwzględnieniem dokumentów transportowych.